خبرگزاري آريا- نماينده رباط کريم در مجلس شوراي اسلامي از راه اندازي ريل باس بين تهران و پرند خبرداد.
به گزارش خبرگزاري آريا،"حسن نوروزي" درباره حوزه انتخابيه خود گفت: امروز با حضور نيکزاد سرپرست وزارت راه و ترابري، استاندار تهران، وزير مسکن، امام جمعه و اعضاي شوراي شهر ريل باس اين شهرستان افتتاح شد.
نماينده رباط کريم تصريح کرد: ريل باس يک نوع مترو است که ميان شهرهاي تهران، نسيم شهر، رباط کريم، گلستان و پرند احداث شده است و از امروز کار خود را شروع کرد.
وي در بخش ديگر سخنان خود با اشاره به مصوبه اخير هيات دولت افزود: روز يکشنبه هيات دولت تصويب کرد که بخش‌هاي بوستان و گلستان از رباط کريم جدا و تبديل به شهرستان بهارستان شوند.
وي افزود: بر اساس مصوبه دولت، پرند به عنوان بخش جديد شهرستان رباط کريم معرفي شد.
۸۹/۱۲/۰۳

-----------------------------------

مرتضي تمدن شب گذشته در شانزدهمين جلسه شوراي اشتغال استان تهران گفت: با تصويب هيأت دولت بخش هاي گلستان و بوستان در شهرستان رباط کريم به شهرستان جديد بهارستان تبديل شد.

وي گفت: به اين ترتيب تعداد شهرستان هاي استان به 14 شهرستان افزايش يافت .

تمدن با بيان اينکه ارتقاء سطح برخي از بخش ها و شهرهاي استان با هدف افزايش اختيارات و ارائه خدمات بيشتر و بهتر به شهروندان آن مناطق انجام خواهد شد افزود: يکي از رويکردهاي مديريت استان ارتقاء سطوح مديريتي مناطق مختلف با هدف افزايش سرعت روند توسعه متوازن و متعادل در همه مناطق استان تهران است .

استاندار تهران تصريح کرد : برخي از روستاهاي پرجمعيت استان تبديل به شهر ،برخي شهرهاو بخش ها تبديل به شهرستان و برخي از شهرستان ها نيز که اکنون با نظام فرمانداري مديريت مي شوند به فرمانداري ويژه با اختيارات ويژه ارتقاء مي يابند.
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۳۸۹/۱۲/۰۴ساعت 14:15 توسط دوستداران رباط کریم |

 
< style="overflow:hidden;border:none" allowtransparency="true" width="475" height="205" src="http://www.weather-forecast.com/locations/Robat-Karim/forecasts/latest/threedayfree" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0">

Weather ForecastView Detailed 9 Day Weather Forecasts for Robat Karim, webcams, weather maps & more at Weather-Forecast.com